AA Волині

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » AA Волині » Спілкування » Видаляти чи ні?


Видаляти чи ні?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

В мене є дуже проблемний зуб мудрості. От думаю - може його видалити? Що би ви зробили на моєму місці?

0

2

Павлюк Дмитро написал(а):

В мене є дуже проблемний зуб мудрості. От думаю - може його видалити? Що би ви зробили на моєму місці?

Певно що видаляла би. І лікар вам так само скаже

0

3

Павлюк Дмитро написал(а):

В мене є дуже проблемний зуб мудрості. От думаю - може його видалити? Що би ви зробили на моєму місці?

Мені так само здається, що варто із тим проблемним зубом мудрості прощатись і в медицині це має назву атипового видалення зуба https://osadchyclinic.com.ua/atypove-vydalennya-zubiv/. Його краще проводити у перевіреній стоматологічній клініці, де безпосередньо видалення буде робити досвідчений лікар. Видалення зуба мудрості є досить важкою процедурою, і треба все провести максимально якісно та безпечно для вашого здоров'я. Тому віднесіться до цього із повною відповідальністю!

0

4

Опытный стоматолог   с которым приятно иметь дело. Обращалась не только с проблемами, но и на профилактический осмотр. Всегда вежлив, тщательно объясняет все этапы лечения. Работает с современным оборудованием, что также важно. Рекомендую как профессионала своего дела!Работает в Ирпене!

0


Вы здесь » AA Волині » Спілкування » Видаляти чи ні?